Volná pracovní místa

Manažer/právník mezinárodní consultingové společnosti SBSB (kancelář v Praze)

O společnosti

Strategic Business Solutions Boutique je mezinárodní consultingová společnost (sb-sb.com, sb-sb.cz), která poskytuje služby v oblasti podnikání v Evropě od roku 2012.

Naše hlavní kancelář se nachází v Kyjevě, kde je soustředěna základní činnost firmy: firemní právo, daňové právo a FinTech.

Více než 5 let pomáháme našim klientům s právními záležitostmi v oblasti podnikání ve více než 40 zemích světa.

O pozici

Do mezinárodní společnosti Strategic Business Solutions Boutique hledáme do kanceláře v Praze zodpovědného manažera se znalostí češtiny a také ruštiny nebo ukrajinštiny.

Co nabízíme

• zajímavou práci v aktivní mezinárodní společnosti, komunikaci s partnery a klienty z celého světa;

• mladý a přátelský kolektiv, demokratický styl řízení současně s náročným vedením firmy;

• profesionální růst, školení vedoucích právníků společnosti;

• atraktivní a stabilní platové ohodnocení, prémie;

• pracovní doba: od pondělí do pátku 9.00 − 18.00.

Náplň práce (nejedná se o podrobný výčet)

• spolupráce a koordinování práce s jinými kancelářemi;

• řízení, kontrola kanceláře a v budoucnu výběr kolektivu;

• práce se státními orgány a bankami ČR;

• práce se zahraničními partnery (komunikace v ruštině a angličtině);

• vedení dokumentace a evidence;

• konzultace s klienty, rezidenty ČR ohledně právních záležitostí v oblasti podnikání v různých zemích (po zaškolení)

• registrace a „doprovod“ mezinárodních společností (po zaškolení);

• práce se zahraničními bankami.

Na dané pozici bychom rádi uvítali odborníka

• muže nebo ženu ve věku 24−35 let;

• s komunikativní češtinou, ruštinou/ukrajinštinou;

• se středně pokročilou angličtinou;

• s pracovním povolením v ČR.

Náš nový kolega by měl být

• vysoce zodpovědný a disciplinovaný;

• poctivý;

• komunikativní, dobrosrdečný, ochotný pomáhat klientům;

• schopný logické struktury úkolů společnosti a dodržování termínů.

Výhodou

• zkušenosti v oblasti registrace mezinárodních společností, komunikace s bankami a jinými finančními institucemi;

• znalost cizích jazyků.

Pokud máte o danou pozici zájem, pošlete nám CV na adresu info@sb-sb.com

V předmětu zprávy uveďte „CV na pozici manažera v Praze“

S CV přiložte motivační dopis a fotografii.

Kontaktujte nás
Potřebujeme "vaše jméno", abychom vás osobně oslovili, když odpovíme, "váš e-mail nebo telefon", abychom vás kontaktovali v odpovědi na váš dotaz, "vaše zpráva", abyste odpověděli na tento text.   Zásady ochrany osobních údajů
Děkujeme, vrátíme se k vám co nejdříve